Masz jakieś pytania?

© 2021 Alpol

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie odpowiemy na pytania i szczegółowo poinformujemy o naszych produktach i obszarach ich zastosowania.

 

        +48 736 859 851
         info@alpolmed.pl

Formularz kontaktowy

Kompaktowy nebulizator na sprężone powietrze do prowokacji inhalacji (nie są wymagane oddzielne zbiorniki sprężonego powietrza)

 

Artykuł nr 11001

NEBULIZATOR SMART PFT

DETALE

To kompaktowe urządzenie to nebulizator na sprężone powietrze do prowokacji inhalacyjnej (do pomiaru objętości, np. w przypadku niedrożności). W to urządzenie wbudowana jest w pełni automatyczna i cicha sprężarka, co oznacza, że ​​urządzenie nie wymaga zewnętrznego ani centralnego zasilania sprężonym powietrzem. Oznacza to, że do działania nie są potrzebne drogie zbiorniki sprężonego powietrza. Wbudowany komputer panelowy z wyświetlaczem LCD gwarantuje bardzo prostą i przyjazną dla użytkownika obsługę. Metoda jest znormalizowana i umożliwia porównanie wyników pomiarów.

 

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w

Informacje

W pełni automatyczna i cicha sprężarka, nie wymaja zewnętrznego zasilania sprężonym powietrzem. Łatwa obsługa za pomocą komputera panelowego z wyświetlaczem LCD, kompatybilny interfejs PC, synchronizacja między nebulizacją, a inhalacją możliwa automatyzacja standardowych testów rutynowych, spełnia ATS oraz Wytyczna ERS.


 

Dodatkowe opcje urządzenia

Przepływowy czujnik wyzwalający synchronizacje nebulizacji z inhalacją. W urządzeniu można również zaprogramować protokoły automatycznego wykonywania, aby uprościć rutynowe testy.


 

Standardy jakości

Standaryzowana metoda nebulizacji jest stosowana w wielu badaniach i spełnia wszystkie wymagania wytycznych ATS i ERS.

tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Dodatkowe informacje